"Велике будівництво" сільського стадіону, недешева "Дія" та огляд запорізького бару: підсумки дня

'Велике будівництво' сільського стадіону, недешева 'Дія' та огляд запорізького бару: підсумки дня

Про найцікавіше 19 лютого.

Сільський стадіон на Запоріжжі врешті-решт зазнає ласки: «велике будівництво» на горизонті

Продовжуємо знайомство із проектами, які потрапили до програми Президента «Велике будівництво». У перелік об’єктів, які Запорізька обласна державна адміністрація планує побудувати або відремонтувати протягом 2020 року включено п’ять шкіл, п’ять садочків та п’ять стадіонів. Останній з переліку привернув нашу увагу. (Читати)

Как в Запорожье менты вдову кошмарили

Если Вы еще верите, что Национальная полиция Украины способна к защите прав и законных интересов граждан, если Вы надеетесь, что следователи способны раскрыть преступление, совершенное в отношении Вас либо Ваших близких... На самом деле, тем кто еще в силу жизненных обстоятельств не сталкивался с украинскими полицейскими несказанно повезло! (Читати)

На розробку проекта "Дія" витратили 25, 6 млн грн

Нардеп Олексій Гончаренко повідомив, що на розробку та реалізацію програми "Дія" пішло 25,6 млн грн. До слова, саме утримання адміністрації держструктури "влетить в копійчину" - 600 тис. грн, з яких зарплатня директора - 100 тис. грн. (Читати)

На розвиток архітектурних пам'яток Запоріжжя міськрада планує витратити 10,2 млн грн

На реалізацію комплексного містобудівного розвитку Запоріжжя впродовж 2020-2021 рр.. планують витратити  близько 10,2 млн грн. Відповідний проект рішення опублікований на сайті міськради. (Читати)

Правоохоронець із Запоріжжя організував умисне вбивство

Державно бюро розслідувань скерувало до суду обвинувальний акт стосовно запорізького правоохоронці, який став посібником у організації замовного вбивства. Відомо, що замовником злочину був іноземець, який вирішив помститися представнику своєї етнічної діаспори. (Читати)

#ZP Gastro Guide: Огляд винного бару Запоріжжя

Для того щоб приймати дорогих гостей та самих запоріжан, у місті за останні роки стрімку набрав розвиток ресторанний бізнес. У нових закладах, можна познайомитись із різними культурами, смаками та навіть країнами. Тому ми вирішили відправитись у гастрономічну мандрівку, в пошуках крутезних місць, з якими будемо знайомитись самі та розповідати Вам. (Дивитись)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі