"Велике будівництво": у Запоріжжі відкрито перший дитсадок у межах програми

'Велике будівництво': у Запоріжжі відкрито перший дитсадок у межах програми

У селищі Запорізької області відкрито дитячий садок у межах програми "Велике будівництво". Зазначається, що цей навчальний заклад входить до п'ятірки дитсадків, які реконструюються.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької ОДА.

Так, масштабна реконструкція закладу тривала три роки. Кошти надходили  з Державного фонду регіонального розвитку та завдяки сумісному фінансуванню Запорізької області та Запорізького району. Зазначається, що з відкриттям другого корпусу зникає черга на зарахування до дитсадка і всі охочі будуть забезпечені місцями в закладі дошкільної освіти.

Як повідомили у пресслужбі, приміщення побудовано із застосуванням енергоефективних технологій, має багатофункціональний простір для  двох груп дошкільників, спортивну, музичну та актові зали, харчовий та медичний блоки, пральню, адміністративні приміщення, а також приміщення для роботи  логопеда та психолога.  

Також на території закладу  розташовані групові майданчики з тіньовими навісами та безпечним гумовим покриттям на підлозі, пісочниці, майданчики для занять з фізкультури, вивчення правил дорожнього руху та юних натуралістів. Проведено капітальне облаштування території з яскравим озелененням. На сьогодні заклад повністю забезпечений всім необхідним для початку роботи.

Завдяки партнерським відносинам зі Швецією садок отримав матеріальну допомогу: навчально-дидактичні посібники, іграшки, дитячі меблі, спортивне обладнання.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі