Великі компанії скоротять викиди у рамках кліматичного саміту ООН

Великі компанії скоротять викиди у рамках кліматичного саміту ООН

Саміт відбудеться в США у понеділок.

Світ б’є тривогу у зв’язку з небезпечними кліматичними змінами. У понеділок відбудеться саміт ООН, спрямований на боротьбу зі зміною клімату. Напередодні засідання коаліція правозахисних груп We Mean Business повідомила, що 90 великих компаній пообіцяли скоротити викиди парникових газів.

Так, велика кількість компаній орієнтуватимуться на низьковуглецеве майбутнє. За словами Генерального секретаря ООН Антоніо Гутерріша, до цього руху необхідно долучити якомога більше підприємств.

Дану коаліцію створили у червні поточного року. За цей час до неї приєдналося 87 компаній, ринкова капіталізація яких становить 2,3 трильйона доларів. Частково або повністю скоротити викиди погодилися такі компанії, як Nestle, Saint-Gobain, L’Oreal, Nokia, Danone і AstraZeneca Plc.

Фахівці повідомляють, що вдвічі скоротити викиди парникових газів необхідно протягом наступного десятиліття. На жаль, у списку приєднаних території немає Запоріжжя. Увесь світ знає про наближення екологічної катастрофи, якщо підприємства не припинять у такій кількості забруднювати атмосферу, а в нашому місті отруєння навколишнього середовища і не збираються припиняти. Все, на що здатні запорізькі промислові підприємства – звільняти працівників, які показують рівень забруднення зсередини.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі