Віце-прем'єр-міністр із Запоріжжя, результати діяльності Слепян і «золоте авто» очільника області: підсумки дня у Запоріжжі

Віце-прем'єр-міністр із Запоріжжя, результати діяльності Слепян і «золоте авто» очільника області: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 30 серпня.

Прозорро по-запорізьки, або як посадовці КП «автодоріг» продовжуюють розкрадати бюджетні кошти

Ми продовжуємо вивчати приватні підприємства, котрі обрані переможцями відкритих торгів, які проводить ДП «Місцеві дороги Запорізької області», та які отримують мільйони гривень з бюджету держави за надання послуг з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області та штучних споруд на них. (Читати)

Запорізька т.в.о. очільниця ОДА Слепян: 90 днів при владі

Сьогодні, 30 серпня, вже 90 днів, як при владі знаходиться т. в.о. голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян, яка керує "кораблем" Запорізької області за відсутності офіційно призначеного очільника. (Читати)

Заступника голови Запорізької облради вчергове підозрюють в корупції: НАЗК щось наплутало?

За результатами перевірки декларації Владислава Марченко за 2016 НАЗК розглядатиме обґрунтований висновок щодо виявлення ознак правопорушення, матеріали будуть направлені до НАБУ. Про це нашому виданню стало відомо з інсайдерських джерел. (Читати)

«Золоте авто» очільника Запорізької області: його власник має гордий та неприступний характер

З великим нетерпінням мешканці Запорізької області очікують на нового очільника ЗОДА. Відоме його прізвище – Туринок Віталій Вікторович. Щоправда, поки не зрозуміло, хто він та як його пізнати. Однак дещо маємо і озвучимо.

Згідно з декларацією родина пана Туринка користується Лексусом 570-ої моделі (золотистого кольору). (Читати)

Посаду цифрового віце-прем'єр-міністра в уряді посів IT-бізнесмен із Запоріжжя

Верховна Рада України IX скликання під час свого першого засідання 29 серпня призначила на посаду першого віце-прем'єр-міністра з питань цифрової трансформації уряду України запорізького підприємця у сфері IT-технологій Михайла Федорова. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі