Від депутата до прокурора: причетність столичного обранця до Запоріжжя

Від депутата до прокурора: причетність столичного обранця до Запоріжжя

Депутат Київської обласної ради та нардеп 4-го скликання Віктор Бойко "мітить" до Офісу Генерального прокурора. Здавалось, до чого тут Запоріжжя? Як виявилось, наше місто фігурує у декларації столичного обранця.

Віктор Олексійович Бойко має багату біографію - він пройшов шлях від інженера до депутата Київської облради. Та цим діяльність політика не обмежилась. Майже за 30 років він устиг попрацювати заступником гендиректора Українського ВО "Агромаш", радником гендиректора Державного лізингового підприємства та голови правління НАК "Украгролізинг". Після цього у 2002 році Віктор Бойко став депутатом Верховної Ради. Відбувши 5 років у кріслі народного депутата, він став заступником Міністра агропромислової політики України, а пізніше - радником голови Верховної Ради. Наразі Віктор Олексійович є депутатом Київської обласної ради.

Наступним кроком у своїй кар'єрі Віктор Бойко бачить посаду в Офісі Генерального прокурора. Депутат вирішив не скупитися і вказав одразу декілька крісел, які він не проти зайняти - генеральний прокурор, перший заступник або заступник, прокурор. 

Ми проаналізували декларацію Віктора Олексійовича, яка викликала у нас питання. Не дивлячись на те, що обранець народився у Кіровоградській області та протягом багатьох років працював у Києві, місце його фактичного проживання - Запоріжжя.

 

Крім того, у власності Віктора Бойка - легковий автомобіль Peugeot 2012 року випуску. А також депутат вказав дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю у розмірі 55 тис. грн

Раніше ми аналізували декларації чотирьох кандидатів на посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора, відомості про яких викладаємо нижче. Зокрема, це працівниця Департаменту реєстраційних послуг міськради та співробітниця ГУ ДПС у Запорізькій області. 

 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі