Від інженера до начальника: хто претендує на посаду голови запорізької екоінспекції?

Від інженера до начальника: хто претендує на посаду голови запорізької екоінспекції?

Нещодавно у запорізькому управлінні Державної екологічної інспекції було оголошено конкурс на посаду голови. Кандидатом на крісло начальника став колишній інженер та технічний директор.

Про це стало відомо із системи НАЗК.

На посаду начальника Державної екологічної інспекції у Запорізькій області - Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Запорізької області претендує Денис Кауров. Раніше кандидат працював головним інженером у СКП "ОЖКП ТА РС" Сонячної сільської ради, а також технічним директором у ТОА "Чиста-Хвиля". 

Згідно з декларацією Дениса Олеговича, майже все майно та доходи задекларовані на дружину. Так, у власності родини Каурових - квартира, земельна ділянка та легковий автомобіль ЗАЗ 1102 2004 року випуску.

Варто зазначити, що подружжя має власний бізнес, а саме - ТОВ "Чиста-Хвиля". Саме у цій фірмі Денис Олегович обіймав посаду технічного директора. Відповідна підприємницька діяльність принесла пані Кауровій 367 тис. грн. за 2019 рік. Однак річна зарплатня чоловіка у товаристві становила лише 37  тис. грн..

Вікторія Ігорівна задекларувала грошові активи на суму 12 тис. доларів, а також рахунок, відкритий в Укрсиббанку. 

Оцінювання кандидатів на посаду Головного екоінспектора у Запорізькій області відбудеться 12 березня. Тож, вже дуже скоро ми дізнаємось, чи займатиме Денис Кауров крісло начальника.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі