Віднині запоріжани можуть користуватись електронними квитанціями

Віднині запоріжани можуть користуватись електронними квитанціями

Уряд запустив сервіс check.gov.ua, завдяки якому можна буде сплачувати та перевіряти квитанції про сплату за різні послуги. Про це міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет написав у Facebook.

За словами міністра даний сервіс допоможе «заощадити українцям купу часу», а саме перевіряти квитанції в електронній формі, не вимагаючи їх у паперовому вигляді з печаткою.

"Зараз, якщо ви сплачуєте держпослуги, у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через інтернет-банк або мобільний додаток", - додав Дубілет.

Міністр зауважив, що завдяки сервісу є можливість замість паперової квитанції надавати просто її код, а той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua та вводить цей код.

"До речі, часто у місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, ви будете заощаджувати не лише час, а й гроші", - пояснив урядовець.

Наразі до сервісу підключені поки два банки – Приват і Монобанк, інші до системи підключаться згодом.

"Протягом місяця ми разом з іншими міністерствами змінимо посадові інструкції в усіх точках надання державних послуг. Я окремо напишу, коли це трапиться. У майбутньому цей сервіс дозволить легше запускати й електронні сервіси. Будемо тут працювати разом з Мінцифрою", - зауважив Дубілет.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі