Відняли у дітей - віддали лікарю: як у Бердянську ділили державну квартиру

Відняли у дітей - віддали лікарю: як у Бердянську ділили державну квартиру

У Бердянську по вулиці Італійська спокійно собі розташовувались позашкільні установи  «Станція юних техніків» і «Станція юних натуралістів», у яких займалися 105 вихованців. Однак, бердянським чиновникам напевно здалося, що дітлахи займаються дурницями та нераціонально використовують приміщення, тому вирішили їх «заслати» у Будинок дитячої та юнацької творчості, філію ліквідували, а приміщення відали на більш «корисні» потреби

23 лютого 2017 року, на 23 сесії Бердянської міської ради, заступниця мера Юлія Дойнова виносить на голосування проєкт реорганізації позашкільних установ відділу освіти, вище нами згаданих.  

Причиною такого рішення стало злиття та створення нової юридичної особи – Будинок дитячої та юнацької творчості  «Центр розвитку дітей та молоді», а ось наявність філії, за якими були закріплені гуртки, новостворений заклад не передбачає.

Тому можновладці, вирішили дітей перевести у приміщення БДЮТ, а приміщення (трьохкімнатну квартиру) залишили пустувати.

Однак, простій квартири можна трактувати так: 17 липня 2019 року заступниця начальника відділу освіти Жанна Безродня просить зняти квартиру, у 65 квадратних метрів, з балансу відділу освіти "наче той тягар, що просить їсти" та поставити його на баланс управління ЖКГ, "у зв’язку з тим, що даний об’єкт понад рік не використовується та не може в подальшому бути використаним в освітній діяльності",- йдеться у документі.

Комісія з житлових питань включає квартиру, у перелік службових та відразу пропонує віддати її сімейній лікарці з села Нововасилівка – Ользі Яковенко, яка стояла у черзі на отримання державного майна та вже 13 серпня, це рішення ухвалили, а 2 вересня жінка отримала бажану оселю.

На перший погляд добра справа, міська влада надала житло лікарці, а з іншого залишається запитання, чому управління освіти так легко віддала своє приміщення та признало його недієздатним, хоча за цей період, приміщення можна було використовувати в інтересах дітей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі