Відома співачка Assol боротиметься за право представляти Україну в Європі із соціальною піснею

Відома співачка Assol боротиметься за право представляти Україну в Європі із соціальною піснею

«Почни з себе, щоб допомогти світу» - головний меседж музичного твору

У Національному відборі на конкурсі Євробачення, співачка, яка відома своїми піснями ще змалечку - Assol, підніме гостро соціальну тему щодо збереження світу.

У пісні Save It, зазначаються кроки, які  кожна людина мешкавши на планеті Земля, може здійснювати аби зменшити шкідливий влив на середовище. Перестати вести війни, змити кров з власних рук, відкласти зброю та почати цінувати та зберігати наш головний дім.

Зменшити ресурсне споживання планети, що дасть змогу покращити екологічну ситуацію не тільки в Україні, а й у світі. Обов’язкова пісня для прослуховування запорізьким посадовим особам. Може пісня зможе достукатись до «задимлених душ».

"Зараз як ніколи гостро стоїть проблема того, що люди не бережуть планету, на якій живуть. Є ризик, що ми - останнє покоління, яке може щось змінити. Ця пісня народилася в найправильніший момент, і я подумала, що зобов'язана показати її на Євробаченні, розповісти про це. Моя пісня не просто про глобальні проблеми - вона про нас ", - розповідає Assol одному із видань.

На своєму телеграм каналі дівчина ділиться життям, яке залишається за лаштунками, підготовкою до виступу та власними переживаннями.

Вже 8 лютого співачка буде виступати у першому півфіналі під номером - 8. Другий відбудеться 15 числа, а вже 22 лютого ми дізнаємось ім’я переможця, який представить нашу країну у Роттердамі, Нідерланди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі