Відомі запоріжани на самоізоляції: вони контактували із зараженим нардепом

Відомі запоріжани на самоізоляції: вони контактували із зараженим нардепом

Вчора, 19 березня, стало відомо про зараження коронавірусом народного депутата Сергія Шахова. Однак нардеп не самоізолювався одразу після приїзду із закордонної країни, наразивши на безпеку своїх колег. Крім того, з обранцем контактували і відомі запоріжани.

Народний депутат покинув межі України у ті часи, коли світом шириться епідемія. Повернувшись додому, обранець захворів, пройшовшись перед цим комітетами Верховної ради та коридорами одного з центральних телеканалів. Там же він зустрівся з народвома запоріжанами - народним депутатом 8 скликання Ігорем Артюшенком та офіцером запасу Валерієм Прозапасом.

Про ситуацію, що склалася запоріжани самі розповіли у соціальних мережах, одразу самоізолювавшись після такої новини.

За словами Ігоря Артюшенка, на одному з ефірів 5-го каналу 12 березня вони привітались та більше години поспілкувались. Після новини про коронавірус у народного депутата запоріжанин вирішив негайно самоізолюватися та скасувати усі свої плани. Однак Ігор Артюшенко не полишає надії на те, що на черговій зустрічі з паном Шаховим він "щиро подякує" йому за безвідповідальність.

Ще одним контактуючим з народним депутатом став Валерій Прозапас, який також був із ним на одному ефірі. Військовослужбовець теж пообіцяв самоізолюватися до 23 березня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі