Відомому запорізькому соціологу спалили автомобіль

Відомому запорізькому соціологу спалили автомобіль

Сьогодні,15 липня, наше видання повідомляло, що  о 03:50 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на одній із вулиці Токмака. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Так зазначалось, що горів моторний відсік автомобіля «Volkswagen CC». На своїй сторінці у Фейсбук відомий запорізький соціолог Аскад Ашурбеков повідомив, що відповідне авто належить йому.

«Токмак возвращается в 90-е. Сегодня ночью сожгли мою машину, сгорела полностью. Кроме как с местной политикой и выборами не могу это ни с кем связать»,- зазначив у пості соціолог.

Ми звернулись за офіційним коментарем до пана Ашурбекова, щоб дізнатись, чиїх рук, на думку соціолога, стосується ця справа?

«Важко назвати когось конкретно поки. Але більше ніж впевнений, що це пов’язано з місцевою політикою. Нещодавно хтось проводив опитування і поставили мене кандидатом в мери. Думаю комусь така перспектива не сподобалась», - коментує пан Аскад.

Нагадаємо, цієї весною запорізький нардеп Євген Шевченко різко висловився у сторону Аскада Ашурбекова та хотів «плюнути йому у пику".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі