Відповідальність за "Велике будівництво" лежить на головах ОДА, - Олексій Гончарук

Відповідальність за 'Велике будівництво' лежить на головах ОДА, - Олексій Гончарук

З березня 2020 року в Україні стартує "Програма Президента Велике будівництво". За умовами проєкту, буде проведено капітальний ремонт інфраструктурних об'єктів у кожному місті. Відповідальність за його реалізацію лежить на головах ОДА.

Про це повідомив Прем'єр-Міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА.

У ході реалізації проєкту планується будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. За умовами програми, у кожного регіону має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад та територій перелік об’єктів, будівництво або ремонт яких планується. Так, до 14 лютого всі області зобов'язуються узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном.

Крім того, області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. Пріорітетними автомагістралями залишаються дороги до опорних шкіл та лікарень.

З усіх областей, які до 1 лютого мали подати Укравтодору ці документи, тільки шість вже мають узгоджений перелік доріг. Ще 13 планів областей — в процесі узгодження.

Голови ОДА до наступного тижня мають підготувати план області з переліком всіх об'єктів та доріг до них.

Як нам стало відомо, на селекторній нараді Олексій Гончарук поставив питання очільнику ЗОДА Віталію Туринку щодо гальмування процесу переведення лікарень до неприбуткових підприємств. Однак, недовго думаючи, голова облдержадміністрації передав слово своєму першому заступнику Івану Федорову.

Продовження цієї "історії" - читайте на сторінках нашого видання вже сьогодні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі