Відсутність масок, пріоритети Запорізької облради та заклики активістки: підсумки дня

Відсутність масок, пріоритети Запорізької облради та заклики активістки: підсумки дня

Найголовніше за 9 квітня

Затягування сесії Запорізької обласної ради: в пріоритеті дороги, а не медицина?

Сьогодні питання фінансування медичної галузі стоїть як ніколи гостро, але підхід до вирішення проблеми чиновники обласної та міської влади демонструють різний. Більше тут.

Запорізька обласна рада замовляє охорону будівлі на 5 млн: інфографіка

Представники Запорізької обласної ради оприлюднили перелік функціоналу, який вони збираються придбати у 2020 році. Редакція «Факти Запоріжжя» хоче познайомити вас з переліком закупівель на поточний рік. Більше тут.

Де знайти захисну маску в умовах карантинного режиму: поради запоріжан

Постановою Кабінету міністрів, набрати чинності нові карантинні обмеження щодо обов’язкового носіння індивідуальних засобів захисту у громадських місцях. Однак, на жаль в аптеках міста часто можна зустріти надпис «масок та дезінфекторів - немає».  Наша редакція вирішила дізнатись у читачів, як вони виходять зі скрутного становища. Більше тут.

Запорізьке підприємство замовило реагент по завищеній у 7 разів вартості

Комунальне ремонтно-будівельне підприємство "Зеленбуд" замовило реагент на суму 81 тис. грн. Однак до цього невеликого тендеру виникає ще більше питань, ніж до багатомільйонних. Більше тут.

Люксовий автомобіль, цінні папери та мільйоні заощадження: що декларує депутат Запорізької обласної ради

А ми продовжуємо невпинно розбирати подані декларації народних обранців, які чесно та не приховуючи істин, повинні розповідати про свої здобутки. На черзі депутат Запорізької  обласної ради Олександр Кірков ("Опозиційна платформа"). Більше тут.

Запорізька активістка закликала містян самоорганізуватися

Запорізька активістка записала відеозвернення до запоріжан із закликом самоорганізуватись, адже їхня доля – в їхніх руках. Більше тут.

Коментарі