Виїмка документів у ЗОДА, запорізька арифметика та комбінезони за 4 мільйони:підсумки дня

Виїмка документів у ЗОДА, запорізька арифметика та комбінезони за 4 мільйони:підсумки дня

Найголовніше за 22 квітня

Депутат Запорізької міськради порушив антикорупційне законодавство

Продовжуємо знайомство зі статками народних обранців. Сьогодні ми розповімо про депутата Запорізької міської ради від фракції «Опозиційний блок» Андрія Кривцова. Більше тут.

Запорізька лікарня замовила захисних комбінезонів майже на 4 мільйони
Запорізька лікарня оголосила тендер на придбання захисних комбінезонів вартістю 3,78 млн грн. Однак, аукціон відбувся надзвичайно швидко - з переможцем визначились у той же день. Більше тут.

Арифметика по-запорізьки: як з 151 мільйона гривень на медицину залишити 8?

Спалах епідемії коронавірусу в Запорізькій області  наочно продемонстрував ставлення запорізьких можновладців до пріоритетних питань у місті та регіоні – як можна побачити вони далеко не на боці інтересів щодо забезпечення безпеки та життя громадян. Більше тут.

Виїмка документів у Запорізькій ОДА

У кабінетах Департаменту з питань цивільного захисту населення слідчі ГУНП в Запорізькій області здійснюють виїмку службової документації щодо виділення Головному управлінню ДСНС України у Запорізькій області з регіонального матеріального резерву 13 840 літрів бензину марки А-92 та 13 360  літрів дизельного палива, загальною вартістю понад 500 тисяч гривень. Більше тут.

Головний еколог Запорізької області: зв'язок із Кличком, криптовалюта, Метінвест

19 березня у реєстрі з'явилась декларація Артема Заярного, який позиціонував себе як кандидат на посаду начальника Держекоінспекції у Запорізькій області. Однак, кілька днів тому він подав нову декларація, у якій основним місцем роботи вказав саме вищезазначену посаду. Більше тут.

У Запорізькій області казначейство черговий раз замовило охоронні послуги у постійної фірми

Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області налагодило зв'язки з ПП "Спеціальний підрозділ "Радар", десятий рік поспіль замовивши охоронні послуги. Їх вартість становила 382 тис. грн. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі