Викрадення майна, злочинні дії проти довкілля та фейкові працівники «Водоканалу»: інциденти на Запоріжжі

Викрадення майна, злочинні дії проти довкілля та фейкові працівники «Водоканалу»: інциденти на Запоріжжі

Видання «Факти Запоріжжя» зібрало топ-інцидентів по Запорізькій області за минулу добу (20.05.2020 р.).

Африканська чума:

20 травня не був вдалим для свиней в Мелітопольському районі. В с. Орлово зафіксований падіж свиней (африканська чума) у кількості 7 штук, загальна кількість свиней – 150 шт..

Пограбування:

Так, вчора постраждав приватний підприємець. До його господарчої будівлі проникли невідомі та викрали техніку, спричинивши матеріальних збитків у розмірі 11 тис. грн. Так, чоловік залишився без зварювального апарату "Енергія", болгарки "ДВТ", болгарки "Шторм", електродрилю "БОШ".

Втім, постраждати від рук шахраїв довелось і запоріжанці. Так, невідомі жінки представились працівницями «Водоканалу» й прийшли перевірити лічильники. Однак, замість лічильників злочинниці перевірили майно господарки та прихопили із собою 30 тис. грн. Інцидент завершився добре, адже одну з жінок було встановлено (та 500 грн встигла витратити).

Постраждале довкілля:

За минулу добу встигло постраждати й довкілля. Так, в смт. Чернигівка поблизу залізниці у лісосмузі, невідомі вирубали дерева породи «ясень» (52 шт.),  «білої акації» (61 шт.),  «гледичія» (13 шт.),  «дуб» (7 шт.).

Смерть:

А ось у Токмацькому районі (с. Трудове) виявили  труп чоловіка, який проживав у Пологівському районі.

У Запоріжжі жінка покінчила життя самогубством через повішання. За життя страждала на психічні розлади. Раніше вже були прецеденти покінчити життя самогубством.

В Приазовському районі с. Олександрівка жінка отруїлась чадним газом, врятувати життя не вдалось. Причина у короткому замкненні електропроводки поблизу шафи з верхнім одягом.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі