Вільнянський район у полоні печалі: Кривохатько недоцільно використовує свій депутатський мандат?

Вільнянський район у полоні печалі: Кривохатько недоцільно використовує свій депутатський мандат?

Як не сумно усвідомлювати, але природа нашого щастя дуже прозаїчна, вірніше, хімічна. Відчуття безмежного задоволення – не що інше, як складний ланцюг біохімічних процесів. Керують ними особливі речовини – «гормони щастя». Наприклад, дехто шукає дану формулу в їжі, інші - в способі життя, в мистецтві.

А ось Вадим Кривохатько, напевно, отримує свою порцію щастя від безмежної  влади. Депутатський мандат та недоторканність стали для політикана безсумнівним інструментом для уникнення покарання за численні порушення законодавства, його оточенням, підконтрольними йому сільгосппідприємствами. Подібна інформація шириться в Інтернет-мережі.

Так, за словами місцевих жителів, вже протягом десятиліття у Вільнянському районі тримається монархічний устрій пана Вадима. Але що не говоріть, з курсу історії ми затямили, скрізь падають старі монархії, а як гриби по дощу ростуть республіки.

Однак свою мовчанку проти всевладного клану порушив один з мешканців та, водночас, фермерів Вільнянського регіону - Михайло Фокін.

За його словами, з 2011 року з боку Кривохатько розпочались інтенсивні залякування працівників аграрної фірми, в якій пан Михайло є головою фермерського господарства:

«Жили ми, наче спокійно, ніхто нікого не чіпав, допомагали одне одному. У мене була будівля на фермерському господарстві, і в 2011 році я захотів оформити її на дружину, бо потрібно було платити податки. Так, я подав документацію, заплатив гроші, і мені її оформили. Тут проходить півмісяця, приїздить Вадим Вікторович (Кривохатько -ред.) і показує мені акт, в якому зазначено, що землю у мене забрали, і оформили на нього».

Далі нардеп почав направляти ряд перевірок «певних служб» на територію фермерського господарства, які не вгавають, й до сьогоднішнього дня. Що не сезон, то контроль.

«В минулому році мені видали 9 га землі під пасовище, Кривохатько обурив цей випадок, і він подав на мене в суд, аби забрати ділянку. Та суд програє. Що він робить? Бере по діагоналі цієї ділянки прогортає дорогу. І ось недавно вчинив аналогічно», - коментує Михайло Фокін.

Після вчинених дій, Фокін вирішив звернутися до місцевого відділення Національної поліції із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Вадима Кривохатько. З цього приводу складено протокол, в якому зазначено, що парламентарій силою перешкоджав роботі підприємства. Інцидент стався в районі села Благовіщенка Вільнянського району Запорізької області і закінчився тим, що під впливом погроз з боку Кривохатько, посів озимих був зірваний.

Крім того, дізнавшись, що Фокін звернувся до поліції, нардеп на автівці «залетів» на земельну ділянку фермера – розгорнув землю та зніс паркан, який знаходився на території паю.

Та поліція не надала відповіді з приводу інциденту, й наразі справа не просувається нікуди. Ймовірно, річ у лобізмі. Оскільки контролює звернення фермера дочка Олександра Салякіна (який відчайдушно захищає інтереси нардепа).  Згідно із заявою Фокіна, це вже не перший випадок тиску з боку Кривохатько на його фермерське господарство.

Ба більше, як розповідає пан Михайло, весь район втомився від цих людей та їхньої спільної діяльності:

Зі слів Фокіна, у них була розмова з феремером Лещенком, вони ділили землі: «оце пів-району тобі, а це мені» (Кривохатько,- ред.). Вони керують всім районом. У нього Салякін залишився – голова райради, а був Руденко (колишній голова райради,- ред.). Я їх називаю Льолік і Болік. Кривохатько дасть їм команду, а ті й роблять. Одного, дякувати Богу, убрали, а Салякіна залишили. Його 5 разів обирали, поки Кривохатько не просунув його на голову райради, але ж ніхто не хотів його!

Крім того, 13.05 та 16.05  поточного року фермерське господарство очікують чергові перевірки, а за припущеннями Фокіна, в цьому зацікавлений політикан. Проте пан Михайло певен, що й цього разу служби перевірок ніяких порушень не знайдуть. І тому не збирається «складати руки», а навпаки, має намір звертатися в прокуратуру та держгеокадастр, аби «знайти управу» на вседозволені витівки.

Отримати пряник

Ендорфіни (або гормони щастя) виробляються і при досягненні поставленої мети. Після успішно подоланих навантажень або виходу з важкої ситуації організм отримує винагороду у вигляді позитивних емоцій.

Ймовірно, дуже скоро громадськість Вільнянського району, відчує припливи щастя від безмежних викидів адреналіну. І, нарешті, всенародна дозволеність стане обмеженою.

Актуально:

Депутати Вільнянської райради не підтримали ініціативну групу: Кривохатько та його поплічники пролетіли в «трубу»

Медреформа як привід для маніпуляцій: нардеп Кривохатько спекулює на здоров’ї виборців?

Мандат та «кишенькові» активісти: як депутат райради на Запоріжжі охороняє власний бізнес

Вадим Кривохатько повідомив до суду про уявний злочин: нардеп боїться обструкції 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі