Виправдання Марченка, невдалий компромат на Буряка, апетити чиновника та гальмування діджиталізації: підсумки дня у Запоріжжі

Виправдання Марченка, невдалий компромат на Буряка, апетити чиновника та гальмування діджиталізації: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 17 жовтня.

НАБУ не порушуватиме кримінальне провадження відносно заступника голови Запорізької облради

Заступник голови Запорізької облради Владислав Марченко прокоментував передачу НАЗК висновків про недостовірні дані в декларації до НАБУ. Під час розмови з журналістом "Факти Запоріжжя" чиновник зазначив, що в НАЗК порушили закон за декількома критеріями. (Читати)

Фокус не вдався: Владислав Грабовський вирішив заробити «грошенят» на запорізькому мерові?

Однак, ймовірно, Володимир Буряк не став співпрацювати з «неоднозначною особистістю», тому «компрометувальний матеріал» опублікували та поширили в соцмережах. Про це повідомляє «Broneviknews». (Читати)

У запорізького чиновника зростає апетит до красивого життя?

Ми продовжуємо знайомити читачів з діяльністю Геннадія Тимченка на посаді директора Державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області». Зазначене підприємство є одним із головних розпорядників бюджетних коштів Запорізького регіону, протягом поточного року підприємством оголошено відкриті торги на загальну суму понад 1 мільярд 460 мільйонів гривень, з них вже укладено договори на суму понад 526 мільйонів. (Читати)

У стінах Запорізької облдержадміністрації загальмували діджиталізацію?

В продовження публікації «Епоха діджиталізації: Віталій Туринок вніс хаос у документообіг Запорізької ОДА?» повідомляємо, що з 1 жовтня всі держструктури повинні були перейти на електронний документообіг. Однак, на певному етапі «щось пішло не так». З поінформованих джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що колапс з документообігом у Запорізькій обласний державній адміністрації продовжується, наразі на офіційному сайті держструктури останній розпорядчий документ, підписаний Віталієм Туринком, датований 3 жовтня. (Читати)

У Запоріжжі відбулась серія обшуків: вилучено наркотичні речовини

16 жовтня у Запоріжжі було проведено 5 обшуків, за результатами яких вилучено чималу кількість наркотичних речовин. Про це повідомляє голова Запорізької місцевої прокуратури №2 Роман Мазурик на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. (Читати)

"Зі своїми страхами необхідно працювати", - інтерв'ю із запорізьким лицарем Денисом Дихановським

Середньовічними боями Денис займається з 2010 року, але повністю присвятив себе цій справі після відкриття запорізького клубу «Братство Сталі». У клубі він обіймає посади керівника та головного тренера. За час своєї діяльності Денис взяв участь у харківському «Кубку Слобожанщини» (серпень), «Кубку лицарської звитяги» у м. Дніпро (вересень), чемпіонаті «Поклик героїв» у парку Київська Русь та «Кубку стального міста» у м. Кривий Ріг. За останній місяць учасники клубу привезли одне золото, два срібла та дві бронзи. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі