Вирубка дерев,"злодії в законі",запорізькі цілющі джерела: підсумки дня

Вирубка дерев,'злодії в законі',запорізькі цілющі джерела: підсумки дня

Найголовніше за 3 грудня

Схеми з вирубки дерев: причетні запорізькі посадовці

У Запорізькій обласний державній адміністрації теж займаються та переймаються порятунком планети, навіть виділяють бюджетні кошти для проведення озеленення території області, але здійснюють це на свій лад. Так, ДП «Місцеві дороги Запорізької області» оголосило проведення відкритих торгів на озеленення ВасилівськогоКам’янсько-Дніпровського та Запорізького районів, вартість робіт у кожному районі складає понад 2,5 мільйони гривень. За вимогами тендерної документації підрядник під час озеленення повинен здійснити видалення бензопилами 1 480 дерев та видалення бульдозером прикореневої системи порослі кущів, площею 20 га. Оскільки технічна специфікація для всіх районів однакова, підряднику необхідно видалити  4 440 дерев та 60 га кущів, за що адміністрація заплатить 7,5 млн грн. Втім не потрібно мати фахової освіти, аби зрозуміти, що вирубка 4,5 тисячі дерев та видалення порослі кущів, площею 60 га, не має нічого спільного з озелененням, а тим паче не сприяє подоланню глобальної екологічної кризи, навіть навпаки це саме те з чим борються у всьому світі. Більше тут.

Запорізький міськвиконком створює новий орган

Виконавчий орган Запорізької міської ради планує створити орган правового моніторингу запитів і звернень. Відповідний проект рішення опублікований на сайті міськради. Зазначимо, наразі опрацьовує інформаційні звернення сектор з питань доступу до публічної інформації. "З метою впорядкування та належної організації діяльності з розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян", - йдеться в проекті рішення. Більше тут.

Інвалідність - не показник: історії успіху, які вас надихнуть

3 грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Чимало людей у суспільстві вважають інвалідність обмеженням. Та для декого це, на перший погляд, обмеження дає можливість досягати того, про що багато хто навіть боїться мріяти. 

У Міжнародний день людей з інвалідністю світовій спільноті нагадують про особливу верству населення з метою інтеграції осіб з інвалідністю у життя суспільства. І на сьогодні чимало відомих особистостей, маючи серйозні проблеми зі здоров'ям, не зупинились і довели собі та світу, що інвалідність – не обмеження, а новий простір для дивовижних досягнень. Певні обмеження не завадили їм реалізувати великі мрії. Ми зібрали для вас дивовижні історії, герої яких продовжують дивувати світ та надихати на нове. Більше тут.

"Злодії в законі" нестимуть кримінальну відповідальність" - Зеленський

Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону, що передбачає кримінальну відповідальність за створення злочинних спільнот і перебування в статусі «злодія в законі». Президент України подав до Верховної Ради проект закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою», який передбачає кримінальну відповідальність за перебування осіб у статусі «злодія у законі». Більше тут.

Ректорці одного з вишів у Запорізькій області оголосили обвинувальний акт

У Вищому антикорупційному суді прокурор оголосив обвинувальний акт у справі стосовно ректорки Бердянського університету  менеджменту і бізнесу, яка пропонувала хабар заступнику міністра освіти і науки України. Більше тут

«Місто сили»: цілющі запорізькі джерела

Наша редакція розповідає про історичні та славетні місця у Запоріжжі та області. Наразі хочемо познайомити вас з місцями «сили», де за повір’ям можна привести своє здоров’я до ладу. Тому наша розповідь про цілющі джерела у селі Терпіння. Більше тут

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі