Висока зарплатня та кілька квартир: як на свої доходи живе запорізька суддя?

Висока зарплатня та кілька квартир: як на свої доходи живе запорізька суддя?

Ми продовжуємо знайомити вас із деклараціями запорізьких чиновників, статки яких нерідко вражають. Сьогодні розповімо саме про такий випадок - суддю Запорізького апеляційного суду.

Ірина Кочеткова обіймає посаду судді у Запорізькому апеляційному суді та, судячи з усього, отримує гарну заробітну плату за свою роботу.

Разом зі своїм чоловіком, вона володіє трьома квартирами у м.Запоріжжі. Проте кілька днів дому суддя подала форму змін, у якій заявила про придбання нової квартири вартістю 704 тис. грн. 

Типового автопарку, як для людини з такими статками, Ірина Василівна не має. Подружжя володіє лише однією автівкою - Geely Emgrand 7 2013.

Заробітна плата суддіу 2019 році становила 2,121 млн. грн., а пенсія чоловіка - 611,9 тис. грн.  Подружжя зберігає 700 тис. грн. на банківських рахунках та ще 200 тис. грн. - у готівці. 

Крім того, Ірина Василівна періодично подає форми змін до декларації, сповіщаючи про свої придбання. Так, одного разу суддя повідомила про купівлю хутряного та шкіряного одягу загальною вартістю майже 100 тис. грн. 

Також Ірина Василівна регулярно повідомляє про отримання заробітною плати в розмірі від 100 тис. грн. і вище.

Мабуть, Ірина Кочеткова сумлінно та якісно виконує свою роботу, отримаючи такі доходи?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі