Високопосадовиця із Запорізької обладміністрації виступила проти дій Віталія Туринка

Високопосадовиця із Запорізької обладміністрації виступила проти дій Віталія Туринка

Директорка департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА Марина Барановська завдавала удар у відповідь діям високопосадовцям відомства. 

Нагадаємо, за нашою інформацією Марину Барановську у кабінеті очільника області змусили написати заяву на звільнення, після чого вона подала до канцелярії ЗОДА заяву про відмову звільнятися та у зв’язку із погіршенням здоров’я потрапила на лікарняний.

18 березня головою Запорізької ОДА Віталієм Туринком було підписано розпорядження про звільнення Марини Барановської із займаної посади. Чиновниця вважає, що її звільнено безпідставно, та із порушенням чинного законодавства, а саме: під час видання розпорядження вона знаходилась на лікарняному, заяву про відмову звільнятися в установленому порядку не зареєстровано, з розпорядженням її не ознайомлено, трудова книжка не вручена, повний розрахунок зроблено через десять днів після звільнення.

Так, пані Барановська звернулась до Запорізького окружного суду з вимогою визнати протиправними діями та скасувати розпорядження голови ЗОДА й поновити її на посаді директора департаменту, при цьому стягнути заробітну плату за час вимушених відгулів. Інформація з'явилась на телеграм-каналі Запорізької обласної адміністрації.

Підготовче засідання відбудеться 19 травня 2020 року о 15:00.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі