Віталій Туринок «позбувся» майна у день призначення на посаду голови Запорізької ОДА

Віталій Туринок «позбувся» майна у день призначення на посаду голови Запорізької ОДА

Чи мав місце у діях посадовця конфлікт інтересів?

Віталій Туринок здійснив процедуру повної передачі свого майна та корпоративних прав на підприємства члену родини акурат перед призначенням на посаду голови Запорізької ОДА, у день підписання президентом Володимиром Зеленським відповідного указу. 

Зокрема, йдеться про передачу корпоративних прав у вигляді частки у статутному капіталі ПП «Волиньферромелал», у розмірі 33 грн (33.33%) та ПП «Інтертрейд», у розмірі 47 500 грн (50%) від Віталія Туринка його дружині Галині.

Зазначимо, процедура передачі вищезазначених підприємств відбулась 5 вересня, саме у день підписання Указу Президента України про призначення Туринка Віталія Васильовича на посаду голови Запорізької облдержадміністрації.

 

Закон України «Про запобігання корупції»,  а саме його стаття 36 вимагає протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду держслужбовця передати в управління іншій особі (крім членів своєї сім’ї) належні йому підприємства та корпоративні права. Відповідальність за порушення цієї норми закону передбачена ст. 172-7. Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі