Влада Запорізької області збільшила видатки на фінансування спорту

Влада Запорізької області збільшила видатки на фінансування спорту

Обласна влада провела обговорення питання фінансування запорізького спорту. Внаслідок засідання було вирішено збільшити видатки на фінансування галузі.

Зустріч із представниками сфери фізичної культури та спорту в Запорізькій області відбулась 19 лютого. У заході взяли участь перший заступник очільника облдержадміністрації Іван Федоров, заступниця голови ЗОДА Марина Кудерчук, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, нардепутат від фракції "Слуга народу" Генадій Касай та ініціативна група, до якої увійшли Заслужені працівники фізичної культури та спорту України, а також представники спортивних асоціацій та закладів області.

Безперечно, члени ініціативної групи наголосили на відповідальності спортсменів у 2020 році, адже влітку в Токіо відбудуться Олімпійські ігри. Наразі 5 спортсменів Запорізької області мають ліцензії на участь у цих стартах, ще 16 - боротимуть за це право.

За словами керівниці Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталії Власової, спортсменам області, згідно з рейтингом їх виступів на Олімпійських, Паралімпійських іграх, запланували видатки на загальну суму 2,2 млн грн.

Крім того, на засіданні мова йшла про збільшення видатків на фінансування запорізького спорту.

"У 2019 році фінансування галузі (утримання закладів та установ сфери, капітальні видатки, ремонти, спортивна робота, оздоровлення, поліпшення матеріально-технічної бази, програмні заходи тощо) склало 96 млн грн, з них видатки на заходи обласної Цільової програми розвитку фізичної культури та спорту у Запорізькій області на 2017-2021 роки становили 11,9 млн грн. Натомість у 2020 році на галузь фізичної культури та спорту заплановано видатки на загальну суму 100,5 млн грн, з них на заходи обласної програми - 12,7 млн грн", — пояснив Іван Федоров.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі