Власник запорізької фірми-порушника створив нове підприємство для отримання підрядів від обленерго

Власник запорізької фірми-порушника створив нове підприємство для отримання підрядів від обленерго

ПАТ “Запоріжжяобленерго” має намір укласти угоду з ТОВ “Т.О.К.” на реконструкцію повітряних ліній до одного з житлових будинків вартістю 194 тис. грн.

Про це повідомили у виданні "Наші гроші. Запоріжжя" з посиланням на систему електронних закупівель.

Згідно з тендерною документацією, підрядник має реконструювати повітряну лінію 0,4 кВ РБ.19 ТП-971 для електропостачання житлового будинку гр. Бірюкова І.А. на вул. Набережна, 8А. Будуть замінені затискачі, модуль для підключення заземлення, лічильник, вимикачі та ін.

На тендері фірма конкурувала з ТОВ “Південна Промислова Компанія”. Однак дешевшу пропозицію фірми відхилили, оскільки вона не подала документи про освіту та кваліфікацію персоналу, план виконання робіт, документи щодо відповідності матеріально-технічної бази та технічну частину.

Варто зазначити, що ТОВ “Т.О.К.” належить Дмитру Кондрашину. Він є співвласником ПП “Т.О.К”, яке АМКУ раніше оштрафував за розіграш закупівлі на ремонт одного з будинків. Підприємство потрапило до списку фірм-порушників антимонопольного законодавства, у зв'язку з чим  воно не може брати участь у конкурентних закупівлях протягом трьох років. Попри те, що ПП “Т.О.К” намагалося оскаржити це рішення, перша інстанція не задовольнила цей позов.

ТОВ “Т.О.К.” зареєстровано 30 вересня минулого року. Наразі фірма отримала один підряд від КЗВО “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” облради та претендує на перемогу в низці закупівель від ПАТ “Запоріжжяобленерго”.

Раніше назва ПП “Т.О.К” фігурувала у переписці Марка Марченка з невідомим, яку опублікувала Генеральна прокуратура у грудні 2017 року у рамках розслідування провадження щодо розкрадання грошей.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі