Власник запорізької мережі «Demos» намагається оскаржити рішення суду

Власник запорізької мережі «Demos» намагається оскаржити рішення суду

20 лютого, у Київському апеляційному суді буде розглядатися скарга сумнозвісного співвласника мережі ювелірних магазинів «Demos», який підозрюється у шахрайських схемах. Запорізький прокурор намагається втрутитись у хід справи. Повідомляють ЗМІ.

Під час засідання адвокат по справі буде відстоювати інтереси 51 потерпілого, яких ошукали, подавши комплексне клопотання, повідомляє на власній сторінці у Фейсбук Ярослав Гришин.

«Передати в управління Агентства з розшуку та управління активами національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами - більше 30 кг вилученого в підозрюваних коштовних виробів (на суму більше 5 млн.$), більше 50 об’єктів нерухомості та десятки авто, отриманих злочинним шляхом. Це єдиний дієвий спосіб компенсації шкоди потерпілим та конфіскації коштів на користь держави» - зазначає адвокат.

Також він зазначає, що у хід справи втручається прокурор Дмитро Ветров, а саме зняти арешт активів підозрюваних та заблокувати подальше розслідування.

Нагадаємо, У Києві затримали засновника та власника запорізької мережі ломбардів, ювелірних магазинів та обмінних пунктів Demos Геннадія Дяченка. Сума спричинених збитків довірливим громадянам - більше 150 млн. грн. Правоохоронці підозрюють членів злочинної організації у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 190, 209, 212, 364 КК України.

Однак київський Печерський суд, залишив під вартою Геннадія Дяченко та Віталія Пікана з правом внесення застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

Зазначимо, сам Ярослав Гришин знаходиться у розшуку.

Ярослав Гришин - помічник народного депутата від партії "Слуга народу" Б.Яременко, чинний депутат обласної ради Запорізької області, який 24 червня 2018 року здійснив смертельне ДТП в результаті якого загинув Анатолій Циганок. У загиблого було двоє неповнолітніх дітей: дівчинка і хлопчик.  У день загибелі у його дочки був день народження. Двоє дітей залишилися сиротами. Гришин розшукується правоохоронними органами за статтею 286 ч. 2 КК України.

Подробиці читайте в нашій публікації.

Попри активність акаунта Гришина на Facebook, він переховується від слідства, а кримінальну справу намагаються зам'яти.

Якщо у Вас є інформація, яка допоможе правоохоронцям затримати Гришина, повідомте їх за цією електронною поштою: info@grishyn2020.com 

Або телефоном 0-800-50-02-02 (гаряча лінія Національної поліції).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі