Володар подарукнів: що містить декларація потенційного голови Василівської РДА

Володар подарукнів: що містить декларація потенційного голови Василівської РДА

Ми продовжуємо порпатись у деклараціях запорізьких чиновників і тих, хто тільки-но готується стати на тернистий шлях, претендуючи на високу посаду. Сьогодні у нашій рубриці "Задекларовані та щасливі" представник саме другого типу.

Володимир Дідик - кандидат на посаду голови Василівської райдержадміністрації. Наразі він виконує обов'язки директора у Державному навчально-виробничому закладі авіаційного профілю "Запорізький центр льотної підготовки ім. маршала авіації О. І. Покришкіна". 

Володимир Петрович має дві квартири, криптовалюту та легкову автівку Ford Mondeo 2013.

Та найцікавіше починається далі.

У 2019 році за основним місцем роботи Володимир Дідик отримав лише 15 тис. грн., та це не призвело до скрутного матеріального становища, адже посадовець отримав грошовий подарунок у розмірі 120 тис. грн., очевидно, від свого батька Дідика Петра.

У грошових активах Володимира Петровича, однак, вказано лише 60 тис. грн.

Свій заслужений "червоний прапорець" він отримав за те, що подарунки становлять > 75% загальної суми доходів декларанта і родини.

Варто зазначити і те, що у Володимира Дідика є зв'язки з головою РДА Запорізької міської ради по Олександрівському району. А саме - вони обидва входять до списку засновників громадської організації "Запорізька справа". 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі