Володимир Буряк розповів чим займався у Києві

Володимир Буряк розповів чим займався у Києві

Міський голова Володимир Буряк, відвідав столицю Україну з робочим візитом, де за його словами відстоював аеропорт та обговорював непрозорий розподіл деяких міжбюджетних трансфертів.

Вчора Володимир Буряк відвідував київські кабінети, де поставив крапку у питанні концесії запорізького аеропорту, запевнив що він належить тільки громаді.

Іншу частину дня присвятив Асоціації міст України, де піднімали питання щодо нестачі освітньої та медичної субвенції.

За словами міського голови у минулому році з бюджету міста на відшкодування тільки вартості інсулінів було вишукано 12 мільйонів гривень.

«Непрозорий розподіл деяких міжбюджетних трансфертів призводить до того, що обласні центри зовсім не отримують кошти. Так, в поточному році бюджет міста не отримав жодної копійки з майже 900 млн. грн. субвенції на «дороги». А при розподілі додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я перевага завжди надається районним бюджетам та бюджетам ОТГ» - зазначив Буряк.

Тому на його думку всі міста, що залежать від держбюджету повинні отримувати кошти за єдиним підходом.

А літав у відрядження міський голова на лоукостері SkyUp, квитки обійшлись йому більше півтори тисячі гривень та в черговий раз похизувався запорізьким аеропортом, зазначаючи, що разом із ним переважно летіли мешканці Дніпра, яким вигідніше це робити із Запоріжжя, однак коли пан Буряк встиг всіх опитати не відомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі