Володимир Зеленський із робочою поїздкою завітав у Запорізьку область

Володимир Зеленський із робочою поїздкою завітав у Запорізьку область

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки завітав у Запорізьку область, щоб оглянути територію Бердянського морського торговельного порту, де заплановане створення об'єктів інфраструктури військово-морської бази «Схід» ВМС Збройних сил України, яка нині дислокується у Миколаєві. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Президенту доповіли, що всі роботи з розбудови заплановані на 2020-2021 роки. Цьогоріч, зокрема, розроблять документацію про передачу об'єктів інфраструктури порту від Міністерства інфраструктури в управління Міністерства оборони.

«Дуже важливо мати свої кораблі в цьому місці. Адже таким чином ми захистимо наші порти, нашу торгівлю. Це пряма допомога економіці», — зазначив глава держави.

Також цього року демонтують окремі об'єкти на цих територіях, проведуть експертну оцінку та розроблять проєктну документацію гідротехнічної споруди, де дислокуватиметься майбутній склад дивізіонів.

Відомо, що наступного року, поміж іншого, побудують причали, а також відновлять житлово-господарські та адміністративні об'єкти.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі