Володимир Зеленський призначив нового голову РДА на Запоріжжі

Володимир Зеленський призначив нового голову РДА на Запоріжжі

На офіційному сайті президента України вийшло розпорядження щодо призначення на пост голови Веселівської державної районної адміністрації – Віталія Гуру.

Детальніше розберемося у персоналії новоспеченого очільника.

Віталій Гура закінчив Оріхівський сільськогосподарський технікум у 2011 році за спеціальністю «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», де  здобув кваліфікацію молодшого техніка-механіка агропромислового виробництва.

З 2003 по 2015 роки працював у МВС України.

У 2009 році закінчив Дніпропетровський інститут професійного розвитку та освіти за фахом «Слюсар черговий та з ремонту устаткування».

З 2015 року відкрив ФОП.

Вже у 2016 році закінчив Таврійський державний агротехнологічний університет, за спеціальністю «Процеси машин і обладнання агропромислового виробництва, по спеціальності інженер-механік агропромислового виробництва.

З 2018 по теперішній час, навчається у Запорізькому національному університеті, по спеціальності «Публічне управління та адміністрування», для здобуття ступені магістра з публічного адміністрування, фахівця з державного управління.

Згідно з подаими деклараціями пан Гура довго намагався посісти керівні посади. Він претендував на посаду спеціалісту відділу кадрової роботи апарату в Гуляйпільській райдержадміністрації, на подібну, згодом претендував у Пологівській РДА. Хотів працювати у відділі ринкового та метрологічного нагляду Держпродспоживслужби в Запорізькій області, спеціалістом відділу організації виробництва та маркетингу продукції рослинництва – в Департаменті агропромислового розвитку Запорізької ОДА тощо.

Також новопризначений працював державним соціальним інспектором - Сектор контролю Управління соціального захисту населення Пологівської районної Державної адміністрації в Запорізькій області та інспектором Управління Державного рибного агентства в Запорізькій області.

Серед іншого він є помічником-консультантом народної депутатки від «Слуги народу» Марини Нікітіної - на громадських засадах та одним із очільників громадської організації "Слуга народу ЗЕ! Запорізька область".

Нагадаємо, раніше Уряд бачив на цій посаді Тетяну Юр’єву, однак, за добу розпорядження президента про це призначення було скасовано.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі