Восьме диво світу по-запорізьки

Восьме диво світу по-запорізьки

Фото: Андрій Потапов

Ми продовжуємо ділитися світлинами запорізьких фотографів та розповідати цікаві факти про Запорізький край, який має багату історію та приховує чимало явищ та чудес.

Так, наша область славиться безліччю мальовничих та цінних міст. Одне з таких "Кам'яна могила", яка знаходиться у Мелітопольській області.

Величезний пагорб, що повністю складається з кам'яних брил, завжди привертав увагу не тільки місцевих жителів, а й туристів. Протягом багатьох століть на ці землі приходили численні народи: скіфи, кіммерійці, сармати, готи, гуни та інші. Кожні народ створював на Кам'яній могилі своєрідний вівтар і здійснював релігійні обряди. Тому це місце вважається потужним енергетичним центром, місцем «намоленим», де за міфами, можна зарядитися позитивною енергією, зцілиться і загадати бажання, яке неодмінно збудеться.

У печерах і гротах Кам'яної Могили зосереджено понад три тисячі наскельних малюнків — від кам'яного віку до епохи бронзи та пізнього часу. Унікальний пам'ятник — своєрідний підземний Ермітаж.

Багато хто цікавиться, чи є під Кам'яною могилою тунелі, які ведуть до скарбів скіфів. Історик та археолог Сергій Мілешко розповів що у 1993 році проводилась експедиція, в якій він брав безпосередню участь. Командою вони пройшли 24 метри під землею, глибше ніж німецька НРБ в роки Другої Світової Війни, і зрозуміли, що Кам'яна могила працює як комп'ютер, на нього потрібно «налаштуватися», і тоді пізнання прийдуть самі.

Крім того, уфологи підтвердили, що тут сконцентрована велика енергетика. Сюди «підзарядитися» приїжджав верховний лама Непалу. Кажуть, що на вершині гори знаходяться 5 каменів з позитивною енергетикою та один з негативною. Камінь з негативною аурою називається «місячний» на нього сідати взагалі не слід. У 2007 році Кам'яна Могила внесена в список номінацій ЮНЕСКО як найдавніший пам'ятник культури історії розвитку людства.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі