Як благодійний вечір посприяв у підготовці до місцевих виборів-2020 в Запоріжжі?

Як благодійний вечір посприяв у підготовці до місцевих виборів-2020 в Запоріжжі?

Протягом грудня всі великі підприємства Запоріжжя отримали листи від благодійного фонду «Бутидобру» із проханням перерахувати благодійні внески, які будуть використані для заміни дверних блоків та проведення ремонту у комунальній установі «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

Підприємці, які відгукнулись на прохання та погодились допомогти, були запрошені 7 грудня на благодійний вечір, який відбувся у приміщенні концертної зали ім. М. І. Глінки. За нашою інформацією, сума благодійного внеску розпочиналась від 10 тисяч гривень.

За даними сервісу Opendatabot, благодійна організація «Благодійний фонд «Бутидобру» була зареєстрована 4 листопада, керівником та засновником зазначена Наталя Попова.

За інформацією редакції, Наталя Попова є дружиною Дмитра Попова, який очолює підприємство «Золотий вік» та ПП «Ломбард партнер», з неофіційних джерел виданню «Факти Запоріжжя» відомо, що Віталія Туринка на посаду голови області «проштовхнув» саме він.

Також, на сайті БФ «Бутидобру» розміщено інформацію, що зазначений благодійний захід відбудеться під патронатом голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка.

Крім того, благодійний вечір відвідав й перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов, який приїхав у Запоріжжя продемонструвати місцевому бізнесу підтримку Віталія Туринка з боку Зе-команди.

Нагадаємо, саме Сергій Трофімов майже 100 днів тому представив нікому не відомого Віталія Туринка у якості очільника області.

Під час проведення благодійного заходу біля концертної зали ім. М. І. Глінки було припарковано кілька десятків автомобілів класу люкс, ймовірно, їх власники відгукнулись на запрошення засновниці фонду.

 

Підтримка закладів охорони здоров’я - це достойна справа, але це тільки фікція. Віталій Туринок спільно з  Дмитром Поповим, безболісно для власної кишені, можуть замінити вікна у всіх лікарнях міста, або навіть побудувати нову клініку. Проте, реальна мета проведеного заходу - продемонструвати бізнесу, що керівництво Запорізького краю впевнено стоїть на ногах, користується підтримкою Києва та оголосити кожному присутньому суму щомісячних благодійних внесків, які необхідно перераховувати на розрахункові рахунки БФ «Бутидобру».

Ймовірно, благодійний фонд це «казна», яку буде використано під час проведення місцевих виборів 2020 року, а Сергій Трофімов виступив гарантом отримання учасниками справедливої винагороди після перемоги Зе-команди.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі