Чи допоможе перейменування зупинки покращити стан «Музею історії українського козацтва?»

Чи допоможе перейменування зупинки покращити стан «Музею історії українського козацтва?»

Запорізькі посадовці вирішили змінити назву зупинки громадського транспорту на острові Хортиця з «Музею історії Запоріжжя» на «Музей запорізького козацтва».

На сайті Запорізької міської ради, з’явився проект рішення виконкому про перейменування зупинки. Як йдеться у повідомлені, таке рішення підкріплено тим, що посадовцям надійшов лист від керівництва Національного заповідника «Хортиця» з пропозицією змінити назву зупинки на таку, що відбиває фактичну реальність, адже нинішня застаріла та втратила актуальність.

Для того щоб притриматись законодавчої бази та затвердити назву зупинки, фахівці повинні враховувати  її лаконічність та доцільність, що дозволить надалі нанести назву зупинки на трафарети, що розміщуються в транспортних засобах та забезпечить сприйняття пасажирами при оголошені.

Відповідне рішення виконкому було ухвалено, міський голова підписав документ та надав розпорядження Управлінню з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської

Попри всі віхи узгоджень та документації - все ж перейменуванню бути. Однак чи це є першорядною проблемою?

Наразі комплексу 54 роки, втім без належної уваги та фінансування з боку влади, будівля приходе у занепад та належним чином не працює. Як писали запорізькі ЗМІ більшість експонатів вивезені з музею, адже під час дощу дах протікає та вода заливає експонати.

Крім цього, немає у достатньої кількості фахівців, які займаються історією козацтва та можуть у подробицях познайомити туристів з колискою «козацтва».

Робітники музею розводять руками, коли до них звертаються з приводу екскурсії та як пройти до музею, єдине що залишається, відправляти охочих на Січ, адже «Музею немає».

Чи є різниця, яка назва у зупинки, якщо музей фактично втрачає життєздатність? 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі