Як експосадовець Запорізької ОДА «полював» на валютників

Як експосадовець Запорізької ОДА «полював» на валютників

За інформацією телеграм - каналу Запорізька обласна адміністрація, чоловік екс-помічниці Костянтина Бриля Юлії Савченко, Сергій Макодай у 2012-2013 роках грабував валютників на трасі Дніпро - Запоріжжя.

Грабіжники стежили за тим, коли бізнесмени їдуть в Дніпро і на зворотному шляху їх обкрадали. Транспортні засоби зупиняли кидаючи цвяхи під колеса автомобіля. Під час останнього пограбування забрали 250 000 $. До злочинної групи входив Сергій Макодай і ще три співучасники.

Дана схема здійснювалась за протекцією "продажного" представника поліції, який у свою чергу гальмував матеріали злочинного угрупування за всіма епізодами. За свої послуги він звісно отримував певний відсоток від награбованого.

Зазначимо, наразі Сергій Макодай - віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України.

Нагадаємо, Юлія Савченко з 2016 р. в адміністрації Костянтина Бриля відігравала одну з провідних ролей, звільнилася у вересні 2019 року після призначення на посаду голови ЗОДА Віталія Туринка. Сергій Макодай з березня по вересень 2019 р. теж працював в структурному підрозділі Запорізької ОДА на посаді заступника директора ДП «Місцеві дороги Запорізької області».

Про взаємини Костянтина Бриля з сім'єю Савченко-Макодай ми неодноразово розповідали на сторінках нашого видання:

Ще один епізод взаємодії Костянтина Бриля з сім'єю Савченко-Макодай.

За нашою інформацією, в рамках акції «Урожай 2016» тисячі гектарів землі в селах Запорізького району були передані в користування фермерському господарству «Виробничий комплекс «Агроленд», власник якого Сергій Макодай (ред. – Сергій Макодвй є чоловіком помічниці губернатора Юлії Савченко).

В оренду на значний термін - від 15 до 49 років ФГ «Агроленд» було віддано близько 15 тисяч гектар землі, які Костянтин Бриль «загарбав» у дрібних фермерів Запорізького району, з грубим порушенням норм Земельного кодексу України.

Як повідомляють інсайдерські джерела, на даний момент Юлія Савченко зі своїм чоловіком забрали весь прибуток, отриманий від реалізації урожаю собі, а Костянтина Бриля «викинули за борт».

Далі буде…

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі