Як на сесії Запорізької облради перерозподілили грошові потоки?

Як на сесії Запорізької облради перерозподілили грошові потоки?

Лозунги від голови ЗОДА з приводу протидії корупції, то було лише для «замилювання ока»?

24 жовтня на сесії Запорізької обласної ради було прийнято рішення про перерозподіл грошових коштів обласного бюджету у сумі 31 млн грн. На початку року кошти були виділені Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА, але у зв’язку зі звільненням директора Департаменту Сергія Бєлєвцова за власним бажанням, у керівництва області виникли сумніви щодо успішного освоєння зазначених коштів до кінця поточного року.

Тож, гроші вирішено віддати державному підприємству «Місцеві дороги Запорізької області», директором якого є Геннадій Тімченко,  про діяльність якого ми вже багато разів розповідали.

Випадково чи ні, відповідне рішення було прийнято саме у день народження Геннадія Анатолійовича, якому на днях виповнилось 46 років. З поінформаних джерел нам стало відомо, що святкувати іменинник відправився за кордон.

Нагадаємо, Віталій Туринок обіцяв боротьбу з корупцією, замість цього на ДП «Місцеві дороги Запорізької області», де встановлено 15 % «відкату» віддає 31 млн. Погодьтесь, рішення доволі сумнівне, ймовірно, Геннадій Тімченко вже найшов спільну мову з Віталієм Туринком, відповідно може працювати спокійно, із впевненістю у завтрашньому дні.

Зазначені грошові кошти необхідно освоїти у поточному році, відповідно листопад буде витрачено на проведення відкритих торгів, а грудень на виконання робіт та підписання відповідних актів. Але Геннадія Тімченко не лякають такі стислі строки, ми вже розповідали, як у травні під керуванням Костянтина Бриля за місяць ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» було відремонтовано 10 кілометрів дороги, вартістю понад 82 млн грн. 

Ми й надалі продовжимо моніторинг тендерних закупівель ДП «Місцеві дороги Запорізької області», із результатами якого будемо знайомити своїх читачів, а при виявленні ознак кримінального правопорушення звертатися до правоохоронних органів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі