Як на Запоріжжі ковбасу, свиней та горілку викрадали

Як на Запоріжжі ковбасу, свиней та горілку викрадали

Курйозні пограбування

За минулу добу поліціянти Запорізької області отримали чимало повідомлень про пограбування. Серед них є чимало курйозних.

Так, у Запорізькому районі жінка доглядала за господарством та таємно викрала з господарчої будівлі 3 тони зерна та шість свиней, нанісши тим самим збитків на 30 000 грн.  Винуватицю чекає покарання у вигляді штрафу від 850 грн до 1700 грн, або громадських робіт на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2-х років, або арештом на строк до шести місяців, чи позбавлення волі на строк до 3-х років.

У Хортицькому районі невідомий шляхом віджиму ролетів та розбиття скла вхідної двері потрапив до магазину "Табакерка", звідки викрав тютюнові вироби. У Мелітопольському районі в одному з сіл невідомий таємно, шляхом пошкодження ролетів та пошкодження вхідних дверей проник до крамниці "Бердянські ковбаси", звідки викрав тютюнові вироби, спиртні напої, харчові продукти. Сума збитків становить 50 000 грн. В обох випадках магазини охороняли приватні фірми.

В Олександрівському районі чоловік віком 39 років вкрав горілчані вироби. Також поліцейські встановили особу чоловіка, що 30 травня вкрав харчові продукти.  У Комунарівському районі поліція встановила три випадки крадіжки продуктів.     У Шевченківському  районі чоловік п’ятдесяти років вкрав плитку шоколаду.

За всіма правопорушеннями встановлені підозрювані.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі