Як отримувати по 100 тисяч на місяць та понад мільйон у рік - знає суддя Господарського суду Запоріжжя

Як отримувати по 100 тисяч на місяць та понад мільйон у рік - знає суддя Господарського суду Запоріжжя

«Судья — это говорящий закон, а закон — это немой судья», - казав Цицерон, однак інколи говіркий закон, забуває оголошувати про те, звідки він має вражаючі статки. Зіштовхуючись із деклараціями міських суддів дивуємось їх мільйонним зарплатням, найбільш таких феномен спостерігається у вершителів закону Господарського суду Запорізької області. Нещодавно ми вже розповідали про прибуток судді – Наталії Зінченко, сьогодні розглянемо декларацію її колеги по суду – Олени Боєвої.

Тож пані Олена виховує доньку Поліну у власній квартирі у Запоріжжі, площею - 47,79 м².

На роботу, вершити долі людей суддя їздить на CITROEN C-ELYSEE 2013 року випуску, яку придбала у тому ж році за 137 090 гривень.

А ось на основних джерелах доходу судді зупинимось детальніше. Так пані Боєва декларує, що за основним місцем роботи отримала – 1 239 103 гривень, це приблизно 103 258 гривень на місяць. Хоча торік ця сума становила у половину менше - 507 547 гривень.

Така історія спостерігається у вище згаданої судді Наталії Зінченко, напевно, справи суду стрімко пішли в гору, щоб видавати своїм співробітникам пристойні суми.

Також суддя отримує елементи на утримання дитини у сумі 8100 гривень та має проценти із банківської картки  - 160 гривень.

У декларації за 2018 рік грошових активів теж побільшало, так на «чорний день» жінка має – 10 200 доларів, 6 900 євро та 42 100 гривень у готівці та 5 211 гривень на банківських рахунках.

Скоро серед найбагатших людей країни будуть не бізнесмени, а депутати, чиновники, й судді.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі