Як помічниця Гришина стала адвокаткою родини загиблого чоловіка через провину депутата

Як помічниця Гришина стала адвокаткою родини загиблого чоловіка через провину депутата

Журналісти видання "Important" намагались зв’язатись із братом Анатолія Циганка, який помер в наслідок ДТП за участі депутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина 25 червня 2018 року Олександром. Однак чоловік в категоричній формі відмовився надавати будь-яку інформацію, а з усіх питань запропонував звернутися до його адвоката, яким є Марина Рассоха.

Провівши моніторинг інтернет-мережі, журналісти дізналися, що Марина Россоха є офіційним помічникомдепутата Запорізької обласної ради Ярослава Гришина.

Вказані відомості можуть свідчити про те, що Ярослав Гришин здійснює тиск на потерпілу особу, тобто на сторону по кримінальному провадженню, з метою уникнення кримінальної відповідальності.

Тиск здійснюється, ймовірно, шляхом підкупу, введення в оману та залякування потерпілого через свого адвоката.

Так, видання закликає родину Циганок, брата та батьків загиблого Анатолія не боятись Гришина, відмовитися від послуг заангажованого псевдоадвоката та звернутися до редакції за кваліфікованою допомогою, яку може безкоштовно надати потерпілим.

Крім того, проаналізувавши єдиний реєстр адвокатів України, редакція з'ясувала, що Марина Россоха взагалі не має свідоцтва адвоката, що свідчить про введення в оману потерпілих з боку Ярослава Гришина, шляхом надання недостовірних відомостей.

У мережі Інтернет журналісти знайшли про Марину Россоху наступну інформацію:

- липень 2018 року Марина Россоха призначена представником Енергодарської міської ради у судах;

- вересень 2018 року представляла інтереси Ярослава Гришина під час підготовчого слухання за його позовом про захист честі, гідності та ділової репутації, а також визнання недостовірною інформації, яка опублікована на одному з інформаційних сайтів.

Мова йде про позов Гришина до видання "061", у якому він стверджує, що публікація завдала йому якийсь моральний збиток, а коментарі користувачів під текстом "перешкодили" йому вести громадську і політичну діяльність. У публікації йдеться про те, що медики не діагностували ознак сп'яніння у чоловіка, якого на смерть збив депутат. Цю інформацію видання «061» отримало з власних джерел в лікарні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі