Як працюють у Запоріжжі комунальні та державні установи в режимі карантину

Як працюють у Запоріжжі комунальні та державні установи в режимі карантину

Режим карантину завдав немало дискомфорту містянам. Ми вирішили дізнатись, як сьогодні працюють комунальні та державні установи, та які послуги ви можете отримати. Рішенням регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області заборонено здійснювати особистий прийом громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

«Запоріжгаз» перейшов у режим дистанційної роботи та закрив до третього квітня  центри обслуговування клієнтів. Керівництво підприємства  ввело мораторій на відключення споживачів, окрім випадків несанкціонованого втручання. Також, у компанії нагадують про можливість оплати рахунків, передачі  показників лічильників через онлайн сервіси. Натомість, аварійні служби працюють у штатному режимі: бригади цілодобово виїжджають на виклики. Усю необхідну інформацію клієнти мають змогу отримати за телефонами  067 007 6 104, (061) 280 8 104.

Концерн «Міські теплові мережі» попередив споживачів про обмеження на відвідування центрів обслуговування клієнтів. На період до третього квітня Концерн «МТМ» скасовує особистий прийом споживачів у службах прийому, а також особистий прийом гендиректора, директора зі збуту та директорів філій. За додатковою інформацією звертатись за телефоном (061) 224-08-55, або за контактами, вказаними у платіжках.

Патрульна поліція Запорізької області також обмежила прийом громадян. Проходить він лише з невідкладних питань:

  • Видача евакуйованого транспорту
  • Повернення посвідчення водія відповідно до судового рішення (за умови закінчення строку дії тимчасового дозволу на право керування та за наявності судового рішення).                                                                                             

З усіх інших питань пропонують звертатися до УПП Запорізької області письмово, на адресу: 69057 м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 96,

На офіційній сторінці КП «Водоканал» поки що жодної інформації про обмеження прийому громадян немає.  Отримати інформацію телефоном нашій редакції не вдалось. Тож якщо ви планували відвідати центральний, або районні офіси «Водоканалу» рекомендуємо завчасно дізнатись про режим роботи зателефонувавши.

«Запоріжзвязоксервіс» продовжує приймати платежі громадян. Однак, попереджає про дотримання наступних вимог:

  • Не перетинати червоної лінії, підходячи до каси;
  • Не заходити до пункту прийомів платежів, якщо є черга;
  • Кількість платників у приміщені не повинна перевищувати 8 осіб.

Відділення Укрпошти працюють у штатному режимі і продовжують обслуговування клієнтів. У відділеннях з’явились обмежувальні лінії, перетинати які заборонено. Також працівники пошти звертаються з проханням про відвідування відділень після 13:00, аби найменш захищені верстви населення, а також групи найбільшого ризику для коронавірусу, змогли скористатися послугами вранці. Якщо відвідувачі бачать чергу, прохання зачекати на вулиці, доки черга не зменшиться.

«Нова пошта» закрила відділення, розташовані у торгівельних центрах, однак у Запоріжжі усі відділення працюють у звичайному режимі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі