Як просувається ремонт аеропорту в Запоріжжі

Як просувається ремонт аеропорту в Запоріжжі

Наразі виконано вже 80% необхідних робіт.

Оновлений Запорізький міжнародний аеропорт розпочне свою роботу наприкінці 2019 року. Наразі будівництво нового пасажирського терміналу вийшло на новий рівень.

Як повідомив на свої сторінці у Facebook міський голова Володимир Буряк, на сьогоднішній день отримано 80% необхідного обладнання, виконується монтаж у корпусі приміщення, паралельно монтуються панелі на фасаді та виконуються роботи з оздоблення будівлі.

"До цього часу виконаємо капітальний ремонт майже 55 тис. кв. м. злітно-посадкової смуги, 27,4 тис. кв. м. руліжної доріжки, 54,2 тис. кв. м. аеродромного покриття перону аеропорту. Роботи розпочнуться 2 вересня та мають закінчитися 15 жовтня", – сказано у повідомленні.

З 2 вересня на час ремонту основну злітно-посадкову смугу аеропорту буде закрито. Усі рейси до Запоріжжя тимчасово перенесуть до Дніпра. Ремонт на злітно-посадковій смузі буде здійснюватися з 9:00 ранку за місцевим часом. У зв'язку з цим аеропорт тимчасово закриває штучну і ґрунтову злітно-посадкової смуги, і не прийматиме літаки, які використовують їх для зльоту і посадки. Орієнтовний час завершення робіт – 15 жовтня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі