Голова селищної ради на Запоріжжі придбав житло для дітей-сиріт за завищеною ціною

Голова селищної ради на Запоріжжі придбав житло для дітей-сиріт за завищеною ціною

На початку січня поточного року Балабинська селищна рада Запорізького району в електронній системі Прозоро оприлюднила звіт про укладений договір щодо придбання соціального житла для дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа - житлового будинку (за адресою: вул. Станційна 12, смт Балабине Запорізького району Запорізької області), вартістю 340 000 грн.

 

На вказану суму держава в особі Балабинського селищного голови Сосуновського Володимира Сергійовича придбала у громадянки Єресько Юлії Олександрівни житловий будинок, саманні, обкладені цеглою, житловою площею 25,88 кв.м., загальною площею 40,48 кв.м., з літньою кухнею та двома сараями, які розташовані на земельній ділянці площею 474 м2.

Проаналізувавши сторінку Володимира Сосуновського у соціальній мережі Facebook ми з’ясували, що він товаришує з Олександром Ересько.

За нашою інформацією Єресько Олександр Володимирович, 18.11.1971 року народження, є чоловіком Юлії Єресько, у якої було придбано будинок.

У зв’язку з викладеними фактами достовірність звіту ФОП «Русаков Микола Олександрович» щодо ринкової вартості житлового будинку у сумі 340 000 грн теж викликає сумнів.

Чи відповідає реальна вартість будинку сумі вказаній у звіті ФОП Русаков М.О. – це справа правоохоронців, але очевидно, що за власні гроші Володимир Сосуновський цей будинок за 14 000 $ не придбав би.

Стан придбаного будинку можна побачити на відео.

Втім є у цій історії зовсім інша сторона. Так, Єресько Юлія Олександрівна є матір’ю інспектора 1 взводу 1 роти 1 батальйону патрульної поліції Єресько Романа Олександровича, який під час подання декларації за 2018 рік у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» не задекларував право власності на нерухоме майно, а саме житловий будинок площею 40,48 м2 в смт Балабіне, який на той час належав його матері.

Право власності на вищезазначений житловий будинок зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно державним реєстратором - приватним нотаріусом Запорізького районного нотаріального округу Запорізької області Щербиною Г.Ю., 05.12.2018 року, номер запису про право власності: 29271130, що підтверджується Витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, індексний номер витягу: 148144428, виданим державним реєстратором - приватним нотаріусом Запорізького районного нотаріального округу Запорізької області Щербиною Г.Ю., 05.12.2018 року, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1712466523221.

Поліціянту це загрожує притягненням до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення та подальше звільнення з Національної поліції.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі