Як запорізькі нардепи голосували за зняття недоторканності

Як запорізькі нардепи голосували за зняття недоторканності

Сьогодні, у другому читанні, депутати Верховної Ради України проголосували за внесення зміни в Конституцію про скасування депутатської недоторканності.

Відтепер, якщо нардепом буде вчинено кримінальне порушення, відомості про це вносяться в ЄРДР генпрокурором або особою, яка виконує його обов'язки. Крім цього, клопотання про дозвіл на затримання, обрання запобіжного заходу, обшук, порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, а також про застосування інших заходів повинні узгоджуватись з генпрокурором.

Відповідно до списків голосування, "За" проект проголосували 223 нардепи від "Слуги народу", серед них запорізькі обранці: Геннадій Касай, Марина Нікітіна, Роман Соха, Юлія Яцик, Сергій Штепа, Павло Мельник. Пропустили засідання Євген Шевченко і Михайло Крячко.

"За" проголосували Олександр Пономарьов та Володимир Кальцев, загалом 22 депутати від "Опозиційної платформи - За життя", 17 - від депутатської групи "Довіра", 15 - від депутатської групи "За майбутнє", серед яких був колишній мер Мелітополя - Сергій Мінько і ще 14 позафракційних - загалом, 291 народний обранець.

Партії  "Батьківщина" і "Європейська солідарність" майже в повному складі утрималися, а "Голос" практично одноголосно виступила проти закону про зняття недоторканності.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі