Як запорізькі пошти будуть працювати в умовах карантину

Як запорізькі пошти будуть працювати в умовах карантину

Сьогодні, у Запоріжжі ввели посилені запобіжні заходи щодо не допуску розповсюдження коронавірусу, у зв’язку з цим закриваються усіх громадські місця, окрім продуктових магазинів, аптек та заправні станцій. Про свої умови карантину, також повідомили поштові компанії.

Так, Нова пошта повідомляє про штатну роботу відділень, їх не будуть зачиняти або скорочувати робочий день. Серед запобіжних заходів компанія запроваджує у всі відділення станції дезінфекції рук, для співробітників та гостей, частіше проводити прибирання в приміщеннях за допомогою дезінфікуючих засобів, водії і співробітники будуть проходити медогляд з вимірюванням температури, також водіїв забезпечать антисептиками і рукавичками.

Укрпошта також повідомила про те, що буде працювати у звичному режимі, посилки, пенсії і переведення, будуть доставлятися без обмежень. У відділеннях зроблять розмежувальні лінії, задля дистанції між клієнтами, якщо в відділенні черга - клієнтів просять почекати на вулиці за умови гарної погоди і зайти, коли черга зменшиться.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі