Які професії затребувані у Запорiжжi: центр зайнятості

Які професії затребувані у Запорiжжi: центр зайнятості

В обласному центрі зайнятості розповіли, хто зараз потрібен на ринку праці. Це в першу чергу робітничі професії

Найбільший попит у роботодавців спостерігається на працівників по обслуговуванню, експлуатації обладнання: трактористів, водіїв, токарів, машиністів насосних установок, операторів заправних станцій, операторів верстатів з програмним керуванням, дорожніх робітників, водіїв навантажувача, машиністів крана (кранівників), машиністів-операторів дощувальних машин і агрегатів, операторів котельні, матросів-рятувальників, фрезерувальників.

Також потрібні підсобні робітники, прибиральники, сторожа, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники і укладальники-пакувальники.

У сфері торгівлі і послуг потрібні продавці, охоронці, кухарі, молодші медичні сестри, покоївки, офіціанти, помічники вихователя тощо.

Серед кваліфікованих робітників з інструментом попитом користуються слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робочі з комплексного обслуговування і ремонту будинків, пекарі, малярі, швачки, контролери водопровідного господарства, бетонщики, столяри тощо.

Залишається високим попит на професіоналів і фахівців з досвідом роботи: бухгалтерів, медичних сестер, вихователів, лаборантів (освіта), економістів, інженерів різних галузей, фахівців державної служби, вихователів дошкільних навчальних закладів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі