Ярмарок під чорним прапором біля бердянського Білого дому

Ярмарок під чорним прапором біля бердянського Білого дому

Увесь рік на порозі міського Палацу культури та на площі перед ним, комунальне підприємство «Продюсерський центр «Аншлаг» в особі директора і депутата Запорізької обласної ради Владислава Шалєєва самовільно організовує торгівлю.

Схема проста. КП «Аншлаг» за згодою міськради періодично бере в оренду фоє першого поверху МПК для проведення виставки-ярмарку. Ціна питання - 9100 гривень за 5 днів (на оплату енергоносіїв і санітарне прибирання). Однак торгівля проводиться не в приміщенні, а на вулиці, в тому числі та на земельній ділянці перед палацом, використання якої жодним чином не погоджено - це підтверджують відповіді за підписом керуючого справами виконкому Ольги Кочубей.

В результаті, з одного боку, бюджет міста недоотримує значні кошти, а з іншого - відбувається знос матеріальної бази МПК. Але при цьому хтось за засекреченою схемою визначає кількість і склад учасників ярмарку, самовільно встановлює розмір оплати за розміщення торгових об'єктів і збирає «містові» (від надання інформації з цього приводу директор КП «Аншлаг» ухилився).

У переліку ярмарків, запланованих виконкомом на поточний рік, є тільки три ярмарки перед МПК: «Масляна» 10 березня, «День міста» 16-17 вересня і «Новорічна» 27-31 грудня. При чому їх організація покладена на Управління економіки, а КП «Аншлаг» в цьому списку не фігурує взагалі!

Наразі Бердянська поліція в рамках кримінального провадження проводить перевірку за цими фактами. Про її результати повідомимо додатково.

А поки міська влада Бердянська удає, що нічого не відбувається. Хоча увесь цей наметовий балаган добре видно з вікон як кабінету міського голови Володимира Чепурного, так і кабінету секретаря міськради Олексія Холода. Принаймні, тепер зрозуміло, за яку саме «плідну працю на благо громади» вони вручили Шалєєву наручний годинник до Дня місцевого самоврядування...

Автор: Олександр Пилипенко

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі