Ярослав Гришин намагається «розвалити» справу смертельної ДТП за його ж участю

Ярослав Гришин намагається «розвалити» справу смертельної ДТП за його ж участю

Запорізький адвокат Ярослав Гришин, який з осені минулого року знаходиться в розшуку за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами що спричинили смерть потерпілого) намагається за допомогою ДБР «розвалити» справу.

Нагадаємо, ми розповідали, що 24 червня 2018 року депутат Запорізької обласної ради Ярослав Гришин на смерть збив людину. Трагічна ДТП сталася вночі, близько 21:45, на трасі «Москва-Семфірополя», на території села Григорівка Запорізького району. Тодішній депутат був за кермом Інфініті ЕХ 35.

Той факт, що Гришин переховується від слідства не заважає йому направляти заяви до правоохоронних органів, в яких він стверджує, що у рамках  досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42018080000000236 за фактом вчинення Ярославом Гришиним ДТП зі смертю потерпілого співробітниками прокуратури було вчинено низку кримінальних правопорушень.

Так, Гришин заявляє, що прокурором Запорізької області Валерієм Романовим  спільно з першим заступником прокурора Запорізької області Василем Карманом,  заступником начальника управління Сергієм Булавіним та  начальником відділу прокуратури Запорізької області Дмитром Вєтровим  було фальсифіковано матеріали кримінального провадження, штучно створенні докази обвинувачення, здійснено незаконний вплив на свідків події кримінального правопорушення та експертів, а також притягнуто завідомо невинного (тобто Ярослава Гришина - прим. редакції) до кримінальної відповідальності.

Вочевидь, з таким напором Гришин найближчим часом заявить, що саме прокурори виштовхнули потерпілого під колеса автівки, якою керував адвокат.

За даними фактами співробітниками ДБР було розпочато досудове розслідування по кримінальному провадженню № 62019080000000468, від 04.10.2019 за попередньою правовою кваліфікацією за ч.3 ст.365 КК України.

Слідчим суддею Мелітопольського міськрайонного суду Урупою І.В 14 лютого надано дозвіл на тимчасовий доступ до матеріалів судових справ, на які у своїй заяві посилається Ярослав Гришин, слідчим слідчого управління Територіального управління Державного бюро роз слідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Що ж чекатимемо висновків співробітників ДБР.

Якщо Вам відомі:

  • 1. факти порушення законів України посадовими особами;
  • 2. факти про корупційні схеми у державних органах, комунальних підприємствах та органів місцевого самоврядування;
  • 3. зловживання службовим становищем посадових осіб.

Звертайтесь до ГО "Справжні дії":

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі