З 2 вересня у Запоріжжі на ДніпроГЕСі та мостах впроваджено реверсивний рух

З 2 вересня у Запоріжжі на ДніпроГЕСі та мостах впроваджено реверсивний рух

Планується, що реверс буде діяти у залежності від напряму транспортних потоків вранці та ввечері.

З 2 вересня на автопереїзді через греблю ДніпроГЕСу та мостах Преображенського впроваджено реверсивний рух, інформує Управління з питань транспортного сполучення та зв'язку Запорізької міської ради.

Реверсивний рух буде застосований у разі необхідності та у залежності від напрямку транспортного потоку. Так, на греблі ДніпроГЕСу вранці він буде діяти у напрямку Правий берег – місто та здійснюватися з 06:30 до 09:30, змінюючи напрямок руху кожні 5-9 хвилин через кожні 20-30 хвилин. Ввечері реверс буде діяти у зворотньому напрямку на кожні 7-10 хвилин через 30-40 хвилин.

На мосту Преображенського, який сполучає із містом острів Хортиця, реверсивний рух будуть запускати кожного ранку із 07:00 до 09:00 на 5-8 хвилин через кожні 20-30 хвилин. У вечірній час реверс працює з 16:00 до 20:00 тривалістю 5-8 хвилин через кожні 20-30 хвилин.

Нагадаємо, з метою розвантаження мостів міська влада нещодавно запустила катерне сполучення через Дніпро, а також пообіцяла додаткові електрички з Хортицького району до міста.

Також ми писали, як на греблі ДніпроГЕСу імітують ремонт, пока місто захлинається у транспортному колапсі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі