З 28 серпня у Запоріжжі почне працювати безкоштовний річковий транспорт

З 28 серпня у Запоріжжі почне працювати безкоштовний річковий транспорт

В міськраді сподіваються, що це допоможе у подоланні транспортного колапсу в місті

У Запоріжжі з 28 серпня почнуть працювати катерні перевезення через Дніпро, які будуть здійснюватися за рахунок міського бюджету, інформує прес-служба Запорізької міської ради.

Катери будуть перевозити людей за напрямком Правий берег – Річковий порт вранці та Річковий порт – Правий берег увечері. Для нормального доступу пасажирів до катера на Правому березі у районі пляжу встановлять понтон. Працювати транспорт буде на час ремонту автопереїзду на греблі ДніпроГЕС – оріентовно, до 15 жовтня. 

Управління з питань транспортного забезпечення міської ради погоджує графік перевезень з філією "Адміністрації річкових портів" у Запоріжжі, про що проінформує запоріжців додатково. Поки що буде використовуватися лише один катер, у разі необхідності буде залучено другий. Окрім цього, міськрада запрошує до участі в перевезеннях приватних перевізників за наявності відповідного річкового транспорту.

Нагадаємо, що на нараді 21 серпня, яка пройшла за участі мерії, поліції та підрядників, що ремонтують ДніпроГЕС, вирішувалося питання, як розвантажити забиті автівками мости

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі