За дорученням президента у Запоріжжі пройде масова перевірка пожежної безпеки

За дорученням президента у Запоріжжі пройде масова перевірка пожежної безпеки

Президент доручив Кабміну спільно з органами місцевого самоврядування протягом місяця провести перевірку стану протипожежної безпеки у будівлях масового перебування людей та перевірити посадових осіб, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Після подій, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де  4 грудня  сталася пожежа, унаслідок за останніми даними, загинули двоє людей — 16-річна студентка та жінка, особу якої наразі не встановили. Ще 30 людей, за даними рятувальників, госпіталізували до медзакладів, одну людину вже виписали. Доля ще 14 людей залишається невідомою.

Президент наказав зробити масову перевірку всіх закладів по Україні, а саме: садочків, шкіл, професійно-технічних закладів і закладів вищої освіти, гуртожитків, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, державних об’єктів критичної та транспортної інфраструктури.

Також Зеленський  доручив перевірити посадовців, які надають висновки щодо стану пожежної безпеки різних об'єктів на предмет халатності, безвідповідальності чи недоброчесності під час виконання службових обов’язків.

«Вимагаю жорстко реагувати на факти виявлених порушень пожежної чи техногенної безпеки, домагатись їхнього безумовного усунення, а також притягнення до відповідальності службових осіб, які їх допустили» - запевнив президент..

Також він запропонував переглянути стан і належну забезпеченість матеріально-технічними та транспортними ресурсами рятувальних підрозділів, служб невідкладного реагування та медицини катастроф, передбачити вдосконалення їхнього технічного оснащення та оновлення сучасними засобами порятунку та комунікацій.

«Окремо закликаю бізнес — власників торговельних центрів, кінотеатрів, ресторанів, готелів тощо бути соціально відповідальними, забезпечити у своїх закладах пожежну безпеку, не чекаючи державних перевірок», — написав Зеленський.

Доповісти Володимиру Зеленському про виконану роботу, актуальні проблеми та пропозиції потрібно до 10 січня 2020 року.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі