За користування землі запорізькі громади отримали 967 мільйонів гривень

 За користування землі запорізькі громади отримали 967 мільйонів гривень

За користування земельними ділянками запорізькі громади отримали майже мільярд гривень. Повідомляє територіальні органи ДПС у Запорізькій області.

До місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 967 мільйонів гривень плати за землю, це на 4 відсотки, більше ніж у 2018 році.

Вагому частку надходжень зробили підприємства, установи та організації – 761 мільйон, що більше на 36,4 млн гривень ніж минулого року, громадяни поповнили бюджети на 206 мільйонів (+1,3 млн грн).

Платники із Запоріжжя спрямували до бюджету 331,6 мільйона, місто  Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 122 мільйони.

Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 92 мільйони. Місто  Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 84 мільйони, Якимівського та Приазовського районів – 66 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 64 мільйони.

в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області - Руслан Рачинський повідомив, що упродовж року податківці проводили роз’яснювальну роботу серед виробників сільськогосподарської продукції. У результаті укладено 94 договори оренди земельних ділянок сільгосппризначення, 91 додаткову угоду до чинних договорів, зареєстровано 1601 договір оренди земельних паїв з громадянами. При цьому річна сума додаткових надходжень орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до місцевих бюджетів складає 2,5 мільйона гривень.

Усього в Запорізькому регіоні понад 292 тисячі землекористувачів, з яких 283 тисячі – фізичні особи, 9140 – суб’єкти господарювання-юридичні особи (5,2 тисячі платників земельного податку, 3,9 тисячі – орендної плати).

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі