Директор департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля ЗОДА отримує зарплатню у тисячу доларів

Директор департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля ЗОДА отримує зарплатню у тисячу доларів

Зарплати чиновників Запорізької області завжди привертають увагу та дивують своїми сумами. Й навіть у такі скрутні часи для країни посадовці не нехтують порадувати себе «невеличкими» надбавками до зарплатні.

Наприклад, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля ОДА Андрій Поляков за сумлінну працю у «поті лиця», за карантинний квітень отримав майже тисячу доларів. Про це стало відомо із запиту до відомства, який направив голова ГО "Південноукраїнський український альянс" Олександр Зубченко (раніше ексначальник управління комунікацій з громадськістю в "Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА").

Пан головний еколог області, посідає другу сходинку високооплачуваного чиновника, після очільника регіону Віталія Туринка, обійшовши навіть його замів.  

Так згідно із розпорядженням голови ЗОДА «Про встановлення надбавки за інтенсивність праці керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації у квітні 2020 року» загальна сума нарахованої заробітної плати пана Полякова становила:

  1. Посадовий оклад – 10 600 гривень;
  2. Надбавка за вислугу років – 5088 гривень;
  3. Добавка за ранг державного службовця – 700 гривень;
  4. Надбавка за інтенсивність праці – 10 600 гривень.

Тож загалом в.о. директора департаменту агропромислового розвитку та захисту довкілля за місяць отримав – 26 988 гривень. Однак виникає логічне питання: в чому саме проявилась інтенсивність Андрія Полякова, яку оплатили йому у 100% розмірі?

«Можливо величезні втрати селян, які через закриті ринки за копійки віддавали капусту, огірки та редиску. Влада кинула сільгоспвиробників напризволяще. Навіть жодного разу не зустрілася. Зате надбавочку собі виписала», - розмірковує Олександр Зубченко.

Довкілля Запоріжжя теж значно не відчистилось за цей проміжок часу, на жаль місто не доєдналося до європейської тенденції щодо відновлення природи, навпаки рівень хімозності повітря зашкалює: сірковуглецем, сірководнем, толуолу та фенолу, а реакція департаменту пана Полякова на ці «нюанси» відсутня.

Щодо декларацій пана Полякова, то за період 2019 року директор ще не подав дані, проте форма змін мається, а у ній йдеться про набуття автомобіля Mitsubishi Outlander 2005 року випуску, який придбаний за 138 000 гривень у Другого Суворовського відділу державної виконавчої служби міста Одеса Головного територіального управління юстиції в Одеській області. Зазначимо, мінімальний середньоринковий показник за дане авто становить - від 7500 доларів США.

Mitsubishi Outlander

Тож наразі ми можемо спостерігати справжню пандемію безвідповідальності та безсоромності, яка оплачується з кишені податківців.

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі