«За заслуги»: експрокурору Запорізької області загрожує 15 років позбавлення волі

«За заслуги»: експрокурору Запорізької області загрожує 15 років позбавлення волі

Колишньому прокурору Запорізької області Валерію Романову вручено підозру, яка загрожує покарання у вигляді тримання під вартою або позбавлення волі строком на 15 років. Про це повідомив на свої сторінці у Фейсбук адвокат Ярослав Гришин.

За словами Гришина, це перша підозра одіозному прокурору, який був першим ворогом бізнесу місту.

Нагадаємо, Валерій Романов зарекомендував себе, як скандальний очільник Запорізької обласної, який полюбляє яхти та антикваріат. За його декларацією він, його син та дружина має багато майна. А ще Романов отримував чималу зарплатню в запорізькій прокуратурі і пенсію майже 18 тисяч на місяць.

Однак, все ж таки, прокурора звільнили. Як вказано у документі, Рябошапка звільнив Романова, керуючись пунктом 3 частини статті 9, частиною першою статті 41 Закону України "Про прокуратуру", у зв'язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням.

Однак було встановлено, що за час перебування на посаді Романов здійснював вигідні кадрові рокіровки,перевищував свої повноваження, просто звільняючи неугодних йому співробітників, не дотримуючись чинного законодавства, за що і отримав підозру передбачених частиною 1 статті 172 та частиною 1 статті 365 Кримінального кодексу України.

За словами Гришина, прокурор також мав відношення до незаконної діяльності власників «Демос».

«Нагадаю, що саме злочинне прокурорське угруповання Романова та його колишнього першого заступника Кармана на призвісько «Вася куля в роті» останні 3 роки «дахували» злочинну діяльність фінансової піраміди «ДЕМОС», наркопритонів, грального бізнесі, прийомок металобрухту, наливайок» - зазначив адвокат.

Наразі відповідної реакції чекають від Офісу Генерального прокурора.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі